gov.ua
Державні сайти України
//

Національна служба здоров'я України

Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України

Людям із порушенням зору
ua
En
in English

На дашборді “Аналіз ведення електронних направлень лікарями первинної та спеціалізованої допомоги” наведено детальну інформацію щодо створених та виконаних електронних направлень.

Перший розділ  “Загальні показники створення електронних направлень” містить інформацію стосовно наступних показників:
- кількість створених е-направлень; 
- кількість надавачів медичних послуг, які створили направлення в ЕСОЗ;
- кількість лікарів, які створили направлення;
- кількість пацієнтів, які отримали е-направлення;
- кількість виконаних направлень; 
- середній показник загальної кількості направлень на одного пацієнта.

Також тут графічно відображено  розподіл пацієнтів за кількістю направлень, розподіл направлень за статусом обробки та категоріями і послугами, динаміка створених направлень за датою. Також  можна побачити кількість пацієнтів відповідно до областей.

У другому розділі “Аналіз створених електронних направлень” наведено інформацію стосовно динаміки обробки е-направлень. 

За допомогою фільтрів ліворуч інформацію можна аналізувати за такими критеріями:
- область реєстрації;
- назва надавача;
- код ЄДРПОУ закладу;
- вид допомоги (первинна, спеціалізована);
- номер договору;
- категорія направлень - візуалізація, госпіталізація, діагностична процедура, консультація, лабораторна діагностика, лікувально-діагностична процедура, переведення до іншого ЗОЗ, процедура та хірургічна процедура;
- дата створення.

Вгорі сторінки зібрано дані щодо кількості створених е-направлень: 1) загальної,  2) тих, що створено за програмою медичних гарантій, 3) тих, що створено за рахунок інших джерел фінансування, 4) без зазначення програми та 5) виконані тим самим надавачем, яким і створено.

Внизу сторінки містяться графічні зображення розподілу направлень, створених за програмою медичних гарантій -  за типом і за статусом обробки, розподіл за пріорітетом та категорією направлень, а також кількість створених направлень за датою. 

Так само можна вибрати будь-який об'єкт візуалізації і всі показники та елементи візуалізації на сторінці автоматично перерахуються.

Структура третього розділу “Аналіз виконаних направлень” повторює структуру попереднього розділу, але стосується саме  виконаних е-направлень.

Четвертий розділ “Деталізація створених електронних направлень за видами послуг” містить кількість е-направлень, створених надавачами первинної та спеціалізованої допомоги, а також розподіл нових та оброблених направлень за пріоритетними та загальними послугами. Дані представлені у вигляді графіку та таблиці. За допомогою фільтрів можна аналізувати інформацію за відповідними показниками.

П’ятий розділ “Аналіз обробки електронних направлень, взятих в роботу” ілюструє динаміку направлень за актуальними статусами обробки - в черзі, виконані, в обробці - за загальними та пріоритетними послугами. Також на сторінці розташовано графік з динаміки обробки направлень, взятих в роботу. Всі дані можна аналізувати відповідно до наступних фільтрів - “Область”, “Надавач послуг”, “Категорії послуг”, “Назви послуг”, “Дата зміни статусу”. 

На кожному розділі дашборду:
- дата останнього оновлення даних розташована в у нижньому лівому куті  сторінки;'
- опція для репосту у соціальних мережах - в правому нижньому куті сторінки;
- опція скинути всі фільтри для подальшого пошуку інформації - в лівому верхньому куті;
- розкрити дашборд на весь екран - використовуйте стрілки в правому нижньому куті.

Для перегляду дашборду зі смартфону, необхідно увімкнути функцію  автоповорот у налаштуваннях телефону та перевертати смартфон горизонтально.