gov.ua
Державні сайти України
//

Національна служба здоров'я України

Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України

Людям із порушенням зору
en
Ua
in English
;

ПИТАННЯ ЩОДО ФІНАНСУВАННЯ В МЕЖАХ ПРОГРАМИ МЕДИЧНИХ ГАРАНТІЙ

ПИТАННЯ-ВІДПОВІДІ

Як буде здійснюватись оплата у випадках, коли до приймального відділення лікарень звертаються не за невідкладною допомогою, а за: "зробіть рентген", "візьміть аналіз крові", "просто послухайте".
Як здійснюється оплата у випадках, коли хворий звернувся в лікарню та був обстежений, однак від госпіталізації відмовився, оскільки хоче обрати для цього інший заклад?
Хто в закладі охорони здоров’я повинен розраховувати ставку за пролікований випадок, базову ставку та коригувальні коефіцієнти?
Який 5-ий тариф використовується у світі для фінансування медичних послуг, і який не буде використано в Україні у 2020 році?
У стаціонарних закладах будуть використовуватися усі чотири типи тарифів чи лише оплата за пролікований випадок?
Чи буде оплачуватись випадок другої або третьої госпіталізації хворих із загостреннями хронічних хвороб (псоріаз, екзема тощо) протягом року.
Як (кому) буде проведена оплата за пролікований випадок, якщо пацієнт лікується в одній лікарні (лікарня 1) протягом декількох днів, після чого з якихось своїх міркувань відмовляється від лікування в цій лікарні та звертається в іншу лікарню (лікарня 2)?
Якщо госпіталізований хворий самовільно пішов з відділення не завершивши лікування, то чи буде такий випадок вважатися пролікованим та чи буде він фінансуватись?
Якщо госпіталізований хворий самовільно пішов з відділення не завершивши лікування, то чи буде такий випадок вважатися пролікованим та чи буде він фінансуватись?
Якщо один і той самий пацієнт потрапить до лікарні з різними випадками захворювання протягом короткого часу, то як буде проводитись фінансування?
У разі настання смерті пацієнта, чи буде даний випадок вважатися пролікований і фінансуватися НСЗУ?
Чи входить вартість медикаментів у вартість пролікованого випадку у стаціонарі, який оплачується за договором з НСЗУ?
Як здійснюється фінансується, коли після пролікованого випадку з приводу хронічного захворювання чи онкопатології пацієнт госпіталізується повторно протягом року?
Як оплачуватиметься послуга госпіталізації лікарем приймального відділення, коли він діагностує, пише лікування, а на наступний день цього хворого доліковуватиме (коригуватиме лікування) інший лікар у відповідному відділенні? Фінансування за пацієнта ділитиметься на два?